Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Tato vynikající řada nabízí prachové barvy, které jsou vysoce kvalitní, mají luxusní barvy na poprašování/malování. Poskytují skutečný barevný zážitek při použití s jakýmkoli vaším výtvorem. I běžným jedlým barvám můžete dát lesk. Smíchejte tyto barvy s lihem a namalujte či natřete pomocí štětců. Můžete malovat jednoduché i složité detaily, ornamenty, atd.

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Složení produktu

Oxid titaničitý (E127, E110, E127, E133, E171)

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva fialová
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva fialová
Fialové potravinářské barvivo
Výrobce Edable Art
Kód produktu edabl65

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Moonlight Lilac (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
6840 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Viola (1,5 g) 6165 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

132 Kč
8800 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

226 Kč
2260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks